Bembeyaz evleriyle gidenleri kendine aşık eden bir ilçe Bodrum. Birçok kişinin hayatını geçirmek istediği bir yer olan Bodrum her yönüyle gidenlerin dönmek istemediği bir yerdir. Halikarnas Balıkçısıyla ve beyaz evleriyle ünlüdür. Derin bir tarihe sahip olan Bodrumda bugün bile hala her sokağı tarih kokmaktadır. Tarihi yapısını kaybetmeyen bu turistik ilçemiz her yıl en çok turisti misafir eden ilçelerimizden biridir. Turizmin çok gelişmiş olduğu Bodrum’da çok sayıda otel bulunmaktadır. Otellerin mobilyalarını temin ettiği firmalar farklı tasarımlarla otel sahiplerinin karşısına çıkıyor.

İlçe gelirinin büyük bir kısmını turizmden kazanıyor. Turistlerin ilçeye geldiği zamanlarda tüm ilçe halkında gelir artışı gözleniyor. Durum böyle olunca otellerin verdiği hizmetlerin de gözünün içine bakılıyor. Yerli turist de yabancı turist de Bodrum halkı tarafından el üstünde tutuluyor. Otel sahipleri en ufak ayrıntıyı dahi atlamıyor. Otel lobi mobilyasından merdivenlere kadar her mobilyayı özenle seçmeye çalışıyorlar. Otelle ilgili ilk izlenim en olumlu şekilde verilebilmesi için oteldeki her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Özellikle otel odası gelen misafirler için en önemli yerlerin başında gelmektedir. Konaklanan odalar da hem evimizdeki kadar rahat etmek isteriz hem de dekorasyon olarak evimizden farklı olmalıdır.

Otelin içinde bulunan tüm otel mobilyaları önemli elbette. Bodrum gibi çok sayıda turisti misafir eden bir ilçede tüm oteller misafirleri kendilerine bağlamak isteyecektir. Oteller birbirleriyle farklılık yarışına girerek gelen misafirleri memnun gönderebilmek için en iyi hizmeti vermelidirler. Başta otel konforu olmak üzere şıklık ve detaylar gelenlerin dikkatini çekmelidir. Mobilyalar tercih edilirken beklenilen konforu, temizliği ve şıklığı karşılamalıdır.

otel-dekorasyon

otel-lobi-mobilyaları

otel-mobilyası

otel-mobilyası-yapan-firmalar

otel-odası-mobilyası

Otelin girişindeki mobilyalar, odalardaki bulunan mobilyalar ve otelin diğer bölümlerinde yer alan mobilyalar aynı kalitede aynı tarzda olmalıdır. Otel mobilyaları otelin yansıtmak istediği konsepte göre belirlenmelidir. İyi seçilmiş mobilyalarda Bodrum kadar hayranlık uyandırmalıdır. Bodrum kadar güzel bir ilçede konaklanan oteller gölgede kalmamalıdır.