Klasik Koltuk Takımları

Gösterişli ve zengin duruşuyla tercih edilen klasik koltuk takımları evlerinizin salonlarını süslemeye devam ediyor.Evin en çok göze çarpan yeri olan salonda misafirleriniz ağırlayabilir,kendiniz ve aileniz vakit geçirebilirsiniz.

marbella_koltuk_takımı

Genellikle iki adet koltuk ve iki adet berjerden oluşan klasik koltuk takımları zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmaktadır.Fazladan berjer seçenekleri veya klasik tarzda özel puflar takıma dahil edilebilir.Geleneksel Osmanlı motiflerinin ağırlıkta olduğu döşemelik kumaşlar kullanılarak hazırlanan çeşitleri de mevcutken,düz renklerde altın varaklı ve oymalı şekilde üretilmektedir.

otel-koltuk-takımları

Salonunuzun veya mekanınızın ölçüsüne göre ve size maksimum rahat alan bırakmak adına özel ölçü ve şekillerde dizayn edilen mobilyalar konforu ve estetiği ön planda tutmaktadır.

Evinizde en çok zaman geçirdiğiniz odanızda kullanacağınız koltuk takımları stilinizi yansıtırken zevkinize de uymalıdır.Estetik ve konforlu yapıda üretilmelidir.

kose_koltuk_takimi

Diğer mobilyalara göre daha çok kullanılan koltuk takımları kumaşları ve ahşapları zamanla aşınırken firmamızın kullandığı birinci sınıf özel kumaş ve dayanıklı ahşap sayesinde uzun yıllar en ufak bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.