Klasik dönemdeki ve o dönemin modasına ait kalıntıları daha ince ve zarif bir şekilde yaşamak isteyen insanların en büyük tutkuları olan klasik mobilyalara sahip olmaktır. Bu mobilyalar her odaya ve evin yapısına uygun şekillerde tasarlanır. Klasik mobilyalar, diğer mobilya türlerine göre daha pahalıdır. Fakat görsellik, rahatlık ve sağlamlık bakımından daha kalitelidirler. Bu mobilyaların tasarımlarında kullanılan ham madde direk olarak ağaç yapılarından sağlanır.

otel yatak odası çeşitleri

Klasik türde otel yatak odaları ve aksesuarları

İşçilik bakımından da çok fazla zaman harcanan ve ayrıntılar da farklı tasarımların bulunduğu mobilyaların en gözde kısımları klasik yatak odaları mobilyaları başta olmak üzere klasik salon mobilyaları ve aksesuarları olarak vitrinlerde yerini almıştır.

 Otellerde Klasik yatak odaları mobilyaları tasarımlarında aksesuar olarak kullanılan ürünler arasında dekoratif aynalar, klasik türde makyaj masaları, klasik dolap modelleri ile daha da büyüleyici bir yapı oluşturulmuştur.

 

Klasik yatak odası mobilyası alanında ülkemizde adını ve ismini duyurmuş bir çok firma bulunmaktadır. Otel dekorasyonu baktığımızda görsel zevkin yanı sıramüşteri memnuniyetinide göz önüne alırsak, otel dekorasyonu küçüksenemeyecek derecede önemli bir detaydır.