Asortie otel projelerinde, modern, avangarde ve klasik tasarımlardan tercih edilen konsepti uyguluyor. Otellerin kurumsal konseptine uygun mobilya, zemin kaplama, duvar kaplama, aydınlatma, mutfak, banyo gibi tüm alanlarını anahtar teslim şekilde dizayn eden Asortie, otel müşterilerinin rahat ve konforlu bir konaklama sağlayacakları ayrıcalıklı projelere imza atıyor. Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında yaptığı farklı otel projeleri ile önemli bir referans listesine sahip olan Asortie, müşterilerine özgün mekânlar yaratıyor.

Asortie, mutfak projelerinde kullanıcının kolaylıkla ve keyifle kullanabileceği zarif ve fonksiyonel ürünler tasarlıyor. Mekânın her noktasını en etkin şekilde kullandıran ve yer tasarrufu sağlayan mutfak mobilyalarında kullanıcının isteğine göre farklı renk ve ölçü seçenekleri uygulanabiliyor. Asortie mutfak projelerinde hayalinizdeki tasarım mekâna en uygun şekilde uygulanıyor.

Asortie size ve evinize değer katacak banyo projelerinde de özgün tasarımlara imza atıyor. Kullanıcının hayalinin mekâna uygulandığı tasarımlarda, çok küçük alanları dahi kullanışlı ve ferah bir ortama dönüştüren Asortie tasarımları, aynı zamanda göz alıcı bir ihtişama da sahip oluyor.

Klasik Yemek Odası Takımı Aksesuarları Nedir;
https://www.asortie.com/blog/klasik-yemek-odasi-takimi-aksesuarlari-nelerdir

Rustik Yatak Odası Konseptlerine Uygun Yatak Odası Modelleri;
https://www.asortie.com/blog/rustik-yatak-odasi-konseptlerine-uygun-yatak-odasi-modelleri

Şamdanlı Avizeler Nerelerde Kullanılır;
https://www.asortie.com/blog/samdanli-avizeler-nerelerde-kullanilir

TV Ünitesi Modellerinde Retroyu Keşfedin;
https://www.asortie.com/blog/tv-unitesi-modellerinde-retroyu-kesfedin

Lüks Oda Kapılarının Evinize Kattığı Değer;
https://www.asortie.com/blog/luks-oda-kapilarinin-evinize-kattigi-deger