Klasik ve Lüks Mobilya Modelleri, Mimari Proje Çözümleri, Otel Proje Çzümleri ve Daha Fazla Dekorasyon Çözümleri İçin Bizi Arayın .

Call us for Classic and Luxury Furniture Models, Architectural Project Solutions, Hotel Project Solutions and More Decoration Solutions.

Masko Mobilya Kenti 4 B Blok No:11-13 Başakşehir İstanbul

for more http://www.asortie.com

Facebook /asortiemobilya
İnstagram @asortiemobilya
Tiktok /asortiemobilya
Pinterest /asortiemobilya
Twetter /asortiemobilya
LinKedin /asortiefurniture

BLACK ROSE KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Lüks yaşam alanları için tasarlanan klasik yemek odası takımı, el işçiliği, özel dokuma kumaşları, görkemli konsolu ve vitriniyle tüm gözleri üzerine çekiyor.

Lüks ve Zarif Çizgilerle üretilen Black Rose Klasik Yemek Odası asil koyu rengi ile göz kamaştırmaktadır. Balck Rose klasik yemek odası takımı doğal ahşaptan ve el işçiliği ile üretildi. Masa, vitrin, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşmaktadır. Klasik dizayn tasarım çizgileriyle tasarlanan Black Rose Klasik Yemek Odası Takımı, dilediğiniz ölçülerle üretilmektedir.

2022 Klasik Yemek Odası Takımı olarak en fazla tercih edilen modeller arasından yer almaktadır. Yaşam Alanının her anında bu şıklığı tercih etmek isteyenler için Klasik Koltuk Takımı olarak Black Rose Klasik Koltuk Takımı modeli tercih edilmektedir.