Çok moda olan iç dekorasyonlara evlerinizde yer verip daha farklı görünümler ve atmosferler oluşturmanız mümkündür.

Her yönüyle yaşam alanlarınızda çok daha özel hissetmenizi sağlayacak olan bu tasarımlar ile evlerinizin görünümünde fark yaratmanız mümkündür. Yağacağınız iç dekorasyonda kullanacağınız tasarımların daha çok dekorasyon bütünleyen türde mobilyalar olmasına özen göstermelisiniz. Her yıl dekorasyon oluşturmak yerine doğru mobilyayı seçerek çok daha uygun bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz.

belinda_klasik_koltuk_takimi

Hem modern hem de klasik tarzları bir arada tercih ederek ortaya çok daha mükemmel bir dekorasyon çıkartabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın çekiciliğini kullanacağınız tasarımlar ile daha farklı boyutlara taşımanızda mümkün olabilir. Dekorlarınızda çok oda olanları kullanarak beklentilerinizin ötesinde bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Kendi tarzınızı yaşam alanlarınıza yansıtarak çok daha etkileyici bir iç dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Renkli ve desenli tasarımlara yer vererek hem görsel hem de işlevsel bir dekora kavuşabilirsiniz.

Özellikle mutfaklarınızda renkli ve çiçekli olan tasarımları kullanarak çok daha güzel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Yer zemininin biraz koyu renkte tercih edilmesiyle mutfağınızı çok daha büyüleyici kılabilirsiniz. Mutfak dolaplarında da ahşap lake tarzında ceviz renkli olanları kullanarak daha eklektik bir ambiyans elde edebilirsiniz.

girne_koltuk_takimi

Yer ve mutfak dolaplarının yanı sıra duvarlarında renkli hale gelmesiyle çok daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mutfaklarınızı her yönden çok daha güzel bir hale getireceğiniz bu tasarımlar ile muhteşem bir ambiyansa kavuşabilirsiniz. Mutfak tezgahı ve fayanslarıyla daha zengin bir dekorun alımlı ve samimi bir havaya bürünmesini sağlayabilirsiniz. Bu mutfaklarda kullanacağınız tasarımlarla daha efektif ve fonksiyonel bir yer elde edebilirsiniz. Bu tasarımlar ile mutfağınız daha rahat ve işlevsel bir hale gelebilir.

Ahşabın yoğunluğunu kullanarak çok daha etkili mutfak dekorlarına ulaşmanız mümkündür. Mutfağınızın dolaplarında kullanacağınız ahşap tasarımlarda daha çok açık renkleri kullanarak yaşam alanlarınızı farklılaşabilirsiniz. Mutfaklarınız bu açık renkli tasarımlar ile daha geniş gösterebilirsiniz. Beyaz ve krem renkli bu ahşap tasarımlar ile mutfaklarınız bambaşka bir hal alacaktır.

Yaşam alanlarınıza uygun tarzda yemek odası takımı kullanarak çok daha harikulade dekorlar oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımlarınızda açık renkli duvarlarınızla örtüşecek tarzda klasik masa ve sandalyelerini kullanarak olağanüstü bir ortam ortaya çıkarabilirsiniz. Ahşaptan yapılan bu mobilya tasarımları hem dayanıklılıkları hem de sağlamlıkları ile sizleri cezbedecektir. Klasik masa ve sandalye tasarımları yemek odalarında daha gösterişli ve zengin bir dekorun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu tasarımlara dekorlarınızda yer vererek çok daha mükemmel sonuçlar almanız mümkündür.

marbella_yemek_odasi_takimi (1)

Yatak odalarınızda kullanacağınız tasarımlarda daha ihtişamlı olanları tercih ederek çok daha etkili bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz.

Yatak başlığı bulunan ve klasik tarza sahip olan bu yatak odası takımları ile oluşturacağınız dekorlar çok daha etkili sonuçlara ulaşmanıza neden olacaktır. Yatak odanızda yer vereceğiniz tasarımlarda yaşam alanlarınıza ayak uyduracak olan tasarımları kullanarak mükemmel ötesi dekorlar elde edebilirsiniz. Yatak odanızın dekorunda ortopedik ve rahat yatakların yanında şaşalı yatak başlıkları çok daha gösterişli bir dekorasyonun ortaya konulmasını sağlayacaktır.

Yatak odalarınızda yapacağınız bu dekorasyonlarda varaklı ve gravürlü tasarımları kullanarak ortaya daha zengin bir dekor çıkarabilirsiniz.

Dekoratif ya da inovatif olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda bambaşka bir ambiyansın oluşmasına neden olabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonunda kullanacağınız ahşap tasarımlarda daha çok küçük boyutlu ve ortama uyum sağlayacak olan tasarımları tercih etmelisiniz. Yatak odanızda yapacağınız dekorda anlamlı ve daha cazibeli bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka daha seçici davranmalısınız.

ortopedik-otel-yatakları

Banyolarınızda yer vereceğiniz daha koyu renkli olan tasarımlarla açık renkli olanları kullanarak karışım yaparsanız ortaya daha göz alıcı bir dekorasyon çıkarabilirsiniz. Banyo dolaplarında aynalı olan tasarımları kullanarak çok daha derin dekorlar elde edebilirsiniz. Banyonuzda kullanacağınız bu tasarımlar ile banyolarınız çok daha canlı ve hareketli bir yere dönüşecektir. Banyolarınızı daha havalı ve otantik bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka daha kullanışlı ve dayanıklı olan mobilyalara yer vermelisiniz.