Oymalı Mobilya

Yengeç Burcu Dekorasyon

Burçlar kuşağında evine en meraklı burç Yengeçtir. Evini kalesi gibi görür ve onda rahat etmek ister. Ruhlarındaki kararlılığı ve yaratıcılığı evlerine yansıtırlar. Karmaşık dekorasyonlardan hiç hoşlanmazlar. Evlerini zarif, yumuşak, abartıdan uzak tasarımlarla dekore etmeyi severler. Bu yüzden de inci beyazı, gümüş ve sarı renkli mobilyalar onlar için idealdir. Evine aşırı düşkün olan yengeç burcunun aksesuarlarda en büyük tercihi gümüş eşyalardır.

Düşünceli yapıya sahip yengeç insanı, evini tüm aile fertleri için rahat bir yapıya kavuşturmak için elinden geleni yapar. Salon ve oturma odaları için rahat koltuk takımlarını tercih eder. Rahat oturulabilecek ve televizyon izlerken ayakların uzatılabileceği köşe takımları yengeç burcu insanları için idealdir. Ayrıca puf koltuklar ve minderler de olmazsa olmazlar arasındadır. Sadeliğe önem veren yapısı nedeniyle ayrıntılara çok takılmadan, daha yalın şekilde evini dekore etmek ister. Mutfaklarında şık yemek takımlarına yer verirken, evcimen yapılarının da etkisiyle narenciye sıkacağı, tost makinesi, kahve makinesi, blender gibi her tip ürünü hazır bulundururlar.

yengec-burcu

Zevkine düşkün olduğu için hamak, hamakta okuyacağı kitapları için mütevazı bir kitaplık modeli mutlaka bulunacaktır. Evindeki bir odayı titizce misafirleri için döşemeyi ihmal etmez. Gümüşün yanı sıra, cam bardaklardan da vazgeçemez. Evini gösteri aracı olarak değil, kabuğuna çekilebileceği bir mekân haline getirmek için dekore eder. Yengeç burcu insanları manzarayı, özellikle de deniz manzarasını çok severler. Denizi seyredebileceği bir balkonu olmasını çok ister. Büyük ve rahat koltuklar, geniş camlar, güzel bir manzara onların huzur bulacağı bir evin en temel özelliğidir.

Evinde misafir ağırlamaktan zevk alan yengeçler, onların rahat etmesi için çok sayıda kırlent bulundururlar. Uyku onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle doğru yatak seçimine büyük önem verirken, nevresim takımı, yorgan, yatak gibi pek çok ürünü titizlikle seçerler. Banyoları da genellikle burçlarına uyumlu olan beyaz, mavi ya da gümüş tonlarındadır.

Benzer Konular

Oymalı Mobilyalar İle Gösterişli Dekorasyonlar

Oymalı Mobilyalar İle Gösterişli Dekorasyonlar

Oymalı mobilyalar hayat tarzınıza şıklık ve farklılık katacak mobilyalardır.İnce ayrıntıları ile zarafet yaratan ve bulunduğu...

Eskitme Yatak Odası Takımları

Eskitme Yatak Odası Takımları

Mobilyanın belli başlı şehirleri vardır ki bu şehirler genelde metropol kentlerdir. Bahsedilen şehirlerden en meşhurları...

Yatak Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası her evin vazgeçilmez olan bir parçasıdır. Günümüzde hangi eve bakacak olursanız olun yatak...

Oymalı Mobilya Modelleri

Oymalı Mobilya Modelleri

Oymacılık, marangozluk, terzilik gibi bazı el ustalığı ve emek gerektiren bazı meslekler teknolojik gelişmeler ile...

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel bir yemek odasına sahip olmayı ve o odada keyifli yemekler yemeyi her insan ister....

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. melis dedi ki:

  yengec burcu olarak yazilanlara katiliyorum. tam benim zevkime gore.

 2. Zeyno dedi ki:

  Yengeç burcunun evine misafir gelince mobilyalara birşey olacak diye yerinde duramaz kaygılanır. Yengeç burcu için mobilyalarının çizilmesi ve zarar görmesi kadar kötü birşey olamaz. Misafirler evden çıktıklarında hemen mobilyaları kontrol ederler.

 3. Aylince dedi ki:

  yengeç burcu kadını ev dekorasyonu yaparken çok meraklıdır. Evine herşeyi doldurur. Şaun ev arkadaşım da yengeç burcu da 🙂 🙂

 4. yaren dedi ki:

  klasik mobilya çok güzel

 5. Ceyda Ateş dedi ki:

  Burcumun özellikleri 😀 dekorasyonu çok severim her ay mobilyaların yerlerini değiştiririm:D

 6. Mustafa Ceylan dedi ki:

  burçlara göre dekorasyon tercihleri bence kişiden kişiye değişir. ben de yengec burcuyum ama daha çok klasik mobilya seviyorum. Modern mobilyalar içimi karartıyor. yani aslında mesele burç meselesi değil, mesele insanın içine sinme meselesidir.

 7. fahriye dedi ki:

  bir yengeç burcu olarak bire bir katılıyorum 🙂

Yorum Yazın

Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
You might also likeclose