Oymalı Mobilya

Yemek Odası Mobilya Örnekleri

Yemek odası mobilyası salonlarımız için vazgeçilmez bir parçadır. Salonumuzun şıklığına şıklık katmaktadır çünkü. Yemek odası olmayan salon tabiri caizse çıplak gibi görünmektedir. Yemek odası yalnızca masa ve sandalyelerden değil; konsol, konsol aynası ve gümüşlüklerden ibarettir. Yani dolayısıyla salonunuzun koltuk takımı dışındaki kısmını yemek odası mobilya parçaları donatmaktadır. Bu yüzden olmazsa olmazdır.

Yemek odası takımları

Begonya klasik yemek odası

Yemek Odası Takımları

Günümüzde her tüketici hem zevkine hem de bütçesine uygun ürün bulabilmektedir. Bu durum mobilyalar için de geçerlidir. O yüzden önemli olan nasıl bir mobilya istediğinize karar vermenizdir. Yemek odası takımı alırken aynı zamanda salon mobilyanızı da almış olduğunuz için önceliği şık olmasından yana kullanın. çünkü yemek odası takımları için öne çıkan görselliktir. Sonraki unsur ise rahatlıktır. Çünkü rahat olması gereken tek parça sandalyelerdir ve takımın sandalyeleri değiştirme imkanınız vardır.

Yemek odası modelleri

Nora yemek odası

Yemek Odası Modelleri

Mobilya seçerken klasik, spor, modern ve ya avangart gibi seçenekleriniz mevcuttur. Evinizde nasıl bir hava estirmek istiyorsanız, mobilya seçimini de ona göre yapmalısınız. Şimdilerde en çok tercih edilen avangart ve modern yemek odası takımları olmaktadır. Biraz daha gösterişli olmasını isteyen tüketiciler klasik modellerden yana tercihini kullanmaktadır. Gençlerin bir kısmı da evinde spor ve modernliği buluşturmayı tercih ederek, kesinlikle en rahat olan spor yemek odası takımlarına yöneliyorlar.

yemek odası takımları

Asos klasik yemek odası

Yemek Odası Takımında Neler Olmalı?

Yemek odası takımı deyince aklımıza ilk gelen masa ve sandalyeler oluyor. Masa tercih ederken koyacağınızın alanın büyüklüğüne göre seçim yapmalısınız. Alanınız darsa açılabilen masalar tercih ederek ihtiyaç halinde daha büyük bir masaya sahip olabilirsiniz. Sandalye seçeneğini de dört, altı ya da sekiz olarak seçebilirsiniz. Altı kişilik masa ve sandalyeler genellikle her eve uyum sağlar.

Yemek odanızdaki bir diğer ve olmazsa olmaz parça ise konsoldur. Çünkü sunum için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı koyabileceğiniz geniş bir dolaptır. Üstelik duvara ya da konsola sabitlenebilen ayna salonunuza bir derinlik katacaktır.

Gümüşlükler ise tamamen görsel amaçlı mobilyalardır ve depolama alanları azdır. Bu yüzden en vazgeçilebilir parçanın bu olduğunu söyleyebiliriz.

Kategori: Yemek Odaları

Benzer Konular

Klasik Yemek Odası Mobilya Seçenekleri

Klasik Yemek Odası Mobilya Seçenekleri

İnsanlar sevdikleri ile beraber gerek Pazar kahvaltılarında gerekse akşam yemeklerinde bir araya gelerek güzel sohbetlerin...

Estetik ve göz alıcı bir mutfak

Estetik ve göz alıcı bir mutfak

Mutfağınızın her yönüyle karakterinizi yansıtan bir yer haline getirerek çok daha farklı bir noktaya çevirebilirsiniz....

Eskitme Masa Nasıl Yapılır

Eskitme Masa Nasıl Yapılır

Öncelikle şunu bildirmek gerekir ki mobilyanın eskisi olmaz. Buna bağlı olarak eskitmeden kasıt da eskitme...

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel bir yemek odasına sahip olmayı ve o odada keyifli yemekler yemeyi her insan ister....

Yemek Odası Dolapları

Yemek Odası Dolapları

Yemek odasında bulunan dolapların seçimi konusunda son derece titiz olmak gerekmektedir. Pek çok kişi artık...

Yorum Yazın

Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
You might also likeclose