Oymalı Mobilya

Takı Dolapları İçin Özel Seçenekler

Özellikle takı takmayı seven bayanların takılarını bulmaları uzun zaman alabilir. Ev içerisinde dağınık bir şekilde dağılmış olan takılarınızı düzenli bir şekilde saklamak istediğinizde takı dolapları sizlere istediğiniz alanı sunmaktadır.

Kolyelerin ve küpelerin asılması için özel askılı alanlar, bilezikler için bileziklik bölümü, çok amaçlı bölmeler ve aksesuar koymak için alanlar dolapların içerisinde bulunacak olan bölümleri oluşturur.

Ayna görünümünde hazırlanan takı dolabı aynı zamanda boy aynası olarak da kullanabileceğiniz şık bir seçenek olarak satışa sunulmaktadır. Her bayan odasında boy aynası ve takılarını koyabileceği bir dolabı olsun ister.

takıları asmak

takı dolab modelleri

Şık Ve Kullanışlı Takı Dolapları

Dekorasyonunuza uygun modelleri tercih edebilmeniz adına farklı renklerde ve boyutlarda hazırlanan aynalı takı dolapları dışarıdan bakıldığında yalnızca boy aynası gibi görünse de dolabın aynılı kapağını açmanız ile takılarınıza kolayca ulaşabileceğiniz bir bölüme sahiptir.

Dağınıklığı sevmeyen bayanlar için kullanışlı olduğu kadar kaliteli olan modeller evinizde her zaman kullanabileceğiniz seçenekleri sizlere sunmaktadır. 1. Sınıf malzeme ile yapılan üretimler sayesinde daha dayanıklı ve kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Kullanılan mobilyalar ile aynı çizgilere sahip olan dolaplar tercih edilebileceği gibi farklılık oluşturmayı sevenler için özel olarak tasarlanmış modellerde bulunmaktadır.

takı dolap tasarımları takı dolab modelleri

Ayaklı Takı Dolapları

Yatak odanızda kendiniz için özel bir alan oluşturmak istediğiniz bütün takı ve aksesuarlarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz geniş alana sahip olan ayaklı takı dolapları ile istediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. Modellerde ayak kısmı bulunduğu için istediğiniz her noktada ayna olarak da kullanabilirsiniz.

Farklı özellikler arayanlar için iç kısım tasarımlarında farklılık olan modeller arasından seçimler yapılabilir. Modern veya klasik seçimler yapmak isteyenler bu konuda kendi tarzlarına uygun olan seçenekleri uygun fiyatlar ile satın alabilirler.

Benzer Konular

Klasik Kapı Modellerine En Güzel Örnekler

Klasik Kapı Modellerine En Güzel Örnekler

Klasik kapı modelleri, evinde ofisinde ya da yerleşim olan herhangi bir alanda işlevsel kapı modellerini...

Klasik Yatak Odası Modellerinde Moda

Klasik Yatak Odası Modellerinde Moda

Yatak odaları evlerde diğer bölümler kadar sık kullanılmasalar da ev sahipleri yatak odalarının dekorasyonu konusuna...

Genç Odası Çalışma Masası Seçimi

Genç Odası Çalışma Masası Seçimi

Oda dekorasyonunda en önem taşıyan noktalardan biri de kullanılacak alanın büyüklüğüdür. Yerleşim alanlarınıza uygun mobilya...

Köşklerden En Güzel Dekor Örnekleri

Köşklerden En Güzel Dekor Örnekleri

Köşk gibi yapılar genellikle çok katlı, çok odalı olup aynı zamanda belli bir odak noktası...

Evler için En Güzel Mobilya Modelleri

Evler için En Güzel Mobilya Modelleri

Bu yıl çocuk odalarında özellikle kırmızı ve pembe tonlarının sıkça kullanılacağını görüyoruz. Oldukça sevimli modellerin...

Yorum Yazın

Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
You might also likeclose