Oymalı Mobilya

Duvar Tv Ünitesi

DOĞRU DUVAR TV ÜNİTESİNİ SEÇMEK İÇİN ÖNERİLER

• İlk olarak TV’nizi odanın neresine koymak istediğinize karar vermelisiniz. Seçtiğiniz duvarın ölçülerini alarak alacağınız TV ünitesinin ölçülerine karar vermeniz kolaylaşır tabi televizyonunuzun da ölçüsünü almanız iyi olacaktır.

• Düz ve sade bir TV ünitesi mi? Yoksa uydu alıcıları, ses sistemi, DVD’ler, kitaplar, dekoratif aksesuarları da barındırabilecek bir TV ünitesi mi? Televizyon dışında böyle ekstralarda olacaksa çekmeceli raflı modellere yönelebiliriz.

• Salon televizyona göre mi dekore edilecek yoksa televizyon salonun bir parçası olarak mı düşünülmekte tamamen kişinin yaşam tarzına keyfine göz zevkine kalmış bir durum.

• Dekorasyonunuz da uyum önemli bir unsur olmalı klasik tarzda bir salonda teknolojik ses sitemleriyle parlak bir TV ünitesi göz tırmalayıcı olabilir. Bunun yerine klasik tarzsa klasik bir TV ünitesi modern tarzda ise modern bir TV ünitesi seçmek dekorasyonumuzun uyumu açısından önemlidir.

• Salonunuzun yerleşimini önceden kafanızda canlandırmaya çalışın veya bir kağıt üzerine basit olarak çizerek farklı fikirleri deneyebilirsiniz. Raflarınızı çekmecelerinizi nasıl kullanacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

• Kabaca tasarladığınız dekorasyonunuza ve aldığınız ölçülere uygun TV ünite modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Tabi ki sadece TV ünitesi alacaksınız diğer mobilyalarla uyumunu da göz önüne alarak seçim yapmanız önemlidir.

• Salonunuz geniş ise duvara yayabileceğiniz çok parçalı TV ünitelerini tercih edebilirsiniz ancak küçük bir odada duvara monte TV kullanarak TV sehpasıyla hoş ve modern bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Klasik TV ünitesi modellerini tercih edecekler için televizyon kenarları şık bir ahşap çerçeve içine alınarak klasik ruhun bütünlüğü sağlanabilir.

• Gözleri yormayan renklerin tercih edilmesi uzun süreler TV karşısında kaldığımız düşünülürse önemli bir detay.

• Her zaman evimizin duvarına uygun bir TV ünitesi mobilyası bulamaya biliriz böyle durumlarda özel ölçü mobilya üreticilerini tercih edebiliriz.

TV ünitesi seçerken size yardımcı olması için yapılması gerekenleri sıralamış olduk herkes dekorasyonunuzu eksiksiz gösterişli ve şık olmasını ister sizde gönlünüzde yatan eve ve şıklığa kavuşmanız dileğiyle.

Benzer Konular

Oymalı Mobilyalar İle Gösterişli Dekorasyonlar

Oymalı Mobilyalar İle Gösterişli Dekorasyonlar

Oymalı mobilyalar hayat tarzınıza şıklık ve farklılık katacak mobilyalardır.İnce ayrıntıları ile zarafet yaratan ve bulunduğu...

Eskitme Yatak Odası Takımları

Eskitme Yatak Odası Takımları

Mobilyanın belli başlı şehirleri vardır ki bu şehirler genelde metropol kentlerdir. Bahsedilen şehirlerden en meşhurları...

Yatak Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası her evin vazgeçilmez olan bir parçasıdır. Günümüzde hangi eve bakacak olursanız olun yatak...

Oymalı Mobilya Modelleri

Oymalı Mobilya Modelleri

Oymacılık, marangozluk, terzilik gibi bazı el ustalığı ve emek gerektiren bazı meslekler teknolojik gelişmeler ile...

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel Bir Yemek Odası

Güzel bir yemek odasına sahip olmayı ve o odada keyifli yemekler yemeyi her insan ister....

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. pelin dedi ki:

  dekorasyonda kullanılacak tv ünitesi bence tv ile bütünleşmeli. ben tv ye uygun bir panolu tv ünitesi almak istiyorum.

 2. Suzan dedi ki:

  ben panolu tv ünitesi yerine tv sehpasının daha şık olacağını düşünüyorum. resimde beğendim birkaç model var fakat fiyatlarını göremedim.

 3. elif dedi ki:

  panolu tv üniteleri çok şık duruyor geniş salonlarda. alan geniş olduğu zaman klasik mobilya tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü klasik mobilya ciddi anlamda göz dolduruyor.

 4. Nevin dedi ki:

  ben ünite yerine tv sehpası almayı düşünüyorum. üçüncü modelin fiyatını öğrenebilir miyim?

 5. Ferhat Güney dedi ki:

  Resimdeki beyaz kenarları altın varak oymalı duvar ünitesi görünümlü tv ünitesi çok güzel. Bunları hangi mobilya firması yapıyor.

 6. Aylince dedi ki:

  ilk resimdeki plazma ünitesinin tasarımı ve rengi çok güzel. Bunu hangi mağaza satıyor. Ben sanki Asorti Mobilya internet sitesinde gördüm gibi ama tam emin değilim.

 7. Sezgin dedi ki:

  Plazma televizyonum için düşünebilirim.

 8. nursel dedi ki:

  önerileriniz için teşekkür ederim. tv ünitesi seçerken gerçekten çok yardımcı oldu

Yorum Yazın

Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
You might also likeclose